Apartament A

Przestrzeń z widokiem na Beskidek
4 Guests 55m2

Apartament A ma powierzchnię 55m2 i znajduje się na najwyższym, trzecim piętrze naszego obiektu. Z okien skierowanych na południowy-zachód rozpościera się niezakłócony widok na okoliczne góry i działający kiedyś stok narciarski Beskidek. W sypialni stoi małżeńskie łóżko, które na życzenie gości może być podzielone. W salonie wyspać się można na wygodnym rozkładanym narożniku.

Zobacz apartament

Apartament B

Zachód słońca nad Beskidkiem
4 Gości 48m2

W budynku mamy dwa apartamenty typu B, na pierwszym i drugim piętrze budynku. Z okien skierowanych na południowy-zachód widać działający kiedyś stok narciarski Beskidek. W sypialni jest małżeńskie łóżko, które na życzenie gości może być podzielone. W salonie wyspać się można na wygodnym rozkładanym narożniku.

Zobacz apartament

Apartament C

Kto jeszcze ma taki widok na Skrzyczne?
4 Gości 49m2

Przestronny i funkcjonalny apartament. Obszerne przeszklenia na południowej i wschodniej ścianie dają przepiękny widok na panoramę szczyrkowskich gór. Z tarasu można podziwiać stoki Skrzycznego, widowiskowe oświetlone trasy Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego. Zgaś wieczorem światło i poczuj się jak w górach...

Zobacz apartament

Apartament D

Ogrzej się w cieple wschodzącego słońca
4 Gości 49m2

Wygodny i komfortowy apartament, zwrócony na południową i południowo-wschodnią stronę. Apartament jest bardzo dobrze doświetlony od samego rana, dzięki czemu już przy śniadaniu można ogrzać się w cieple wschodzącym słońcu. Taras wychodzi na stronę cichej łąki, na której przy odrobinie szczęścia, jeżeli wstaniecie odpowiednio wcześnie, zobaczyć można sarny i zające.

Zobacz apartament

Apartament E

W sąsiedztwie lasu i łąki
4 Gości 1 King Size + Sofa 2os 49m2

To prawdopodobnie najcichszy kąt naszego budynku. Z apartamentów na drugim i trzecim piętrze widok na las, ogród i sąsiednią polanę i panoramę gór. Na  przeszklonych tarasach można zanurzyć się w otaczającą przyrodę, delektować się ciszą i spokojem. Idealne miejsce by ogrzać się przy herbacie w świetle porannego słońca.

Zobacz apartament